O nás
== MAJO ==
== TOMI ==
Úvodom
O mne
Praxe
Projekty
Linky
O mne ?

Rozmýšľam čo by som mal asi tak o sebe napísať a prichádzam k záveru, že nemá veľmi zmysel sa o tom rozpisovať. Myslím, že všetko podstatné sa dozviete a obraz o mne si vytvoríte po prejdení jednotlivých kapitol tohto portálu.

Ale hádam predsa len niečo v krátkosti.
Narodený na Jozefa v roku 1978, v Liptovkom Mikuláši. Vyrastal som v malej dedinke Jamník a po ukončení elektro učilišťa v Liptovskom Hrádku som sa vybral na Technickú univerzitu do Košíc. Päť rokov mi nestačilo a tak končím po šiestich v odbore elektronika a telekomunikačná technika. Medzitým všetkým sa s občasnými úspechmi snažím dostať do základnej zostavy futbalového A mušstva Jamníka čo sa mi vďaka mojej túlavej povahe neveľmi darí.

Mám rád hory a športy s tým súvisiace. Nie som veľký horolezec skôr taký lepší turista so sklonmi k občasnému lezeniu. V zime je to hlavne o skialpoch a som asi jeden z mála, ktorý viac obľubuje to šľapanie do kopca ako cestu nadol. Pýtate sa prečo práve hory ? No odpoveď je jednoduchá ... strašne mi chutí pivo na horskej chate :))

Do sveta som sa prvý raz na dlhšie vybral pred piatimi rokmi. Hneď si ma to chytilo. Odvtedy ma to stále niekde ťahá a od mamky najviac počúvam ... "vlado ty už konečne pristaň". Často som cestoval sám a milujem ten pocit keď človek niekde podvečer dôjde s tým, že ešte presne nevie kde strávi nasledujúcu noc. Má len akú takú hmlistú predstavu ale popritom všetkom si je vedomý, že má všetko potrebné na chrbte a nerobí mu problém hocikde sa zložiť.

Dobrá kniha ma vie vždy potešiť a stále je to pre mňa jeden z najkrajších spôsobov trávenia voľného času, tak ak mi chcete urobiť radosť skúste nájsť niečo týkajúce sa histórie 20 storočia alebo letectva. A čo počúvam ? Sem tam frajerku :)) , ale najviac ma poteší starší rock.

Pokiaľ ide o toho Sabura ... zasvätený vedia a tých ostatných zdraví ... stíhací eso ...

životopis: .doc  .pdf    curriculum vitae: .doc  .pdf
... anywhere I roam where I lay my head is home