O nás
== MAJO ==
== TOMI ==
Úvodom
O mne
Praxe
Projekty
Linky
Ahojte !

Zdravím všetkých, ktorý sa dostali k tejto stránke či už náhodou alebo išli vyslovene po nej. V každom prípade všetci ste tu a teraz asi rozmýšlate čo tu asi môžete nájsť. No, mojím hlavným zámerom bolo podeliť sa hlavne o zážitky z mojich ciest a popritom sa zviezli nejaké všeobecné veci o tom ... kto som a tiež som sa trochu zameral na to ... odkiaľ som.

Cesty, cestovanie a hory sú moje najväcšie vášne a predčí to len asi cestovanie za horami a aj preto je na ďalších stránkach týmto témam venované najviac pozornosti. Ak očakávate nejaké veľké galérie fotiek tak to myslím budete sklamaný. Skôr je to viac o texte a nájdete tu zápisky z mojich ciest v ktorých sa snažím poukázať na rôzne maličkosti, ktoré vám pri cestách do daných krajín pomôžu lepšie sa orientovať a vyhnúť nepríjemným prekvapeniam.

Aj keď som vyrástol na futbalovom štadióne a to teda berte doslova, kedže otec vedie futbalový oddiel nejak mi postupne viac učarovali hory. Hory na ktoré som sa vždy po odchode zo štadióna díval a v útlom detstve si myslel, že za tou masou čo pred sebou vidím už nič nie je. Ono sa z toho nakoniec vykľulo Poľsko :) . Niektoré z výstupov a info k pohoriam, ktoré som navštívil, trasy po ktorých som išiel sú spracované v sekcii hory.

Čo by som to bol za Liptáka, keby som popri tých všetkých krajoch zabudol na svoju rodnú hrudu. Písať na čo treba kliknúť ak k tomu chcete vedieť viac myslím nemusím.

Pohodové čítanie želám a ... majte sa krásne,
Vlado Trnka
... anywhere I roam where I lay my head is home